Programmering

MAANDAG:
00.00 – 08.00 Night time non- stop
08.00 – 10.00 Wakker worden met SASFM!
10.00 – 12.00 Ook Goedemorgen – Hans Arissen
12.00 – 14.00 Non-stop sasfm Live
14.00 – 15.00 Bassie Draait Doorrr – Sebastiaan Wulffaert
15.00 – 18.00 Non-stop sasfm Live
18.00 – 19.00 The Middle of the Road Show – Hans de Knegt
19.00 – 22.00 Anochi antiyano – Huub Mercé
22.00 – 00.00 Non-stop sasfm Live

DINSDAG:
00.00 – 08.00 Night time non-stop
08.00 – 10.00 Wakker worden met SASFM!
10.00 – 12.00 Ook Goedemorgen – Hans Arissen
12.00 – 14.00 Non-stop sasfm Live
14.00 – 15.00 Bassie Draait Doorrr – Sebastiaan Wulffaert
15.00 – 16.00 Non-stop sasfm Live
16.00 – 18.00 De winkelwagenshow –  Peter Kunnen
18.00 – 19.00 The Middle of the Road Show – Hans de Knegt
19.00 – 20.00 The Free Country Eagle – Rudy Minnaert
20.00 – 22.00 U Vraagt,wij draaien – Annie Millenaar

22.00 – 00.00 Non-stop sasfm live

WOENSDAG:
00.00 – 08.00 Night time non-stop
08.00 – 10.00 Wakker worden met SASFM!
10.00 – 12.00 Ook Goedemorgen – Hans Arissen
12.00 – 18.00 Non-stop sasfm Live
18.00 – 19.00 The Middle of the Road Show – Hans de Knegt
19.00 – 20.00 Goed fout show –  Hans van Delft
20.00 – 22.00 Weekly Dance – Annie
22.00 – 00.00 Non-stop sasfm live

DONDERDAG:
00.00 – 08.00 Night time non-stop
08.00 – 10.00 Streektaal Radio – Ben Nijkamp
10.00 – 12.00 Ook Goedemorgen – Hans Arissen
12.00 – 14.00 Non-stop sasfm Live
14.00 – 15.00 Bassie Draait Doorrr – Sebastiaan Wulffaert
15.00 – 18.00 Non-stop sasfm Live
18.00 – 19.00 The Middle of the Road Show – Hans de Knegt
19.00 – 20.00 Het Online Blues Cafè – Hans Arissen

20:00 – 21:00 The Ferry Show
21.00 – 00.00 Non-stop sasfm Live

VRIJDAG:
00.00 – 08.00 Night time non-stop
08.00 – 10.00 Wakker worden met SASFM!
10.00 – 12.00 Ook Goedemorgen – Hans Arissen
12.00 – 14.00 Non-Stop sasfm Live
14.00 – 15.00 Bassie Draait Doorrr – Sebastiaan Wulffaert
15.00 – 18.00 Non-Stop sasfm Live
18.00 – 19.00 The Middle of the Road Show – Hans de Knegt
19.00 – 20.00 Goed fout show –  Hans van Delft
20.00 – 21.00 Lucjes Dance mix – Lucinda
21:00 – 22.00 Non-Stop sasfm Live
22.00 – 00.00 Avond Jazz – Mathieu de Brabander

ZATERDAG:
00.00 – 06.00 Night time non stop
06.00 – 14.00 Weekendvibe
14.00 – 16.00 Studio 45 – Lex de Groot  
16.00 – 18.00 Willemvanrijn.eu – Willem van Rijn

18:00 – 19:00 The Lynda Law radio show
19.00 – 20.00 Free Country eagle – Rudy Minnaert
20.00 – 21.00 Non-stop sasfm live
21.00 – 23.00 DeGroot-FM – Peter de Groot
23.00 – 00.00 Weekend Music – Mathieu de Brabander

ZONDAG:
00.00 – 06.00 Night time
06.00 – 14.00 Weekendvibe
14.00 – 17.00 Top 40 van Toen – Loek Romijn
17.00 – 19.00 De Connectie – De Ruiter
19.00 – 20.00 Helden van de Pop muziek – Rob van Daele
20.00 – 22.00 Indo rock muziek – Annie Millenaar
22.00 – 00.00 Avond Jazz – Mathieu de Brabander

 

error: Copyright - © SASFM 2015 - 2018

Door de site te blijven gebruiken, gaat u akkoord met het gebruik van cookies. meer informatie

SAS FM maakt gebruik van cookies om uw ervaring te optimaliseren.

Sluiten