Programmering

MAANDAG:
00.00 – 08.00 Night time non- stop
08.00 – 10.00 Wakker worden!
10.00 – 12.00 Ook Goedemorgen – Hans Arissen
12.00 – 19.00 Non-stop sasfm Live
19.00 – 22.00 Anochi antiyano – Huub Mercé
22.00 – 00.00 Non-stop sasfm Live

DINSDAG:
00.00 – 08.00 Night time non-stop
08.00 – 10.00 Wakker worden!
10.00 – 12.00 Ook Goedemorgen – Hans Arissen
12.00 – 19.00 Non-stop sasfm Live
19.00 – 20.00 The Free Country Eagle – Rudy Minnaert
20.00 – 22.00 U Vraagt,wij draaien – Annie Millenaar

22.00 – 00.00 Non-stop sasfm live

WOENSDAG:
00.00 – 08.00 Night time non-stop
08.00 – 10.00 Wakker worden!
10.00 – 12.00 Ook Goedemorgen – Hans Arissen
12.00 – 19.00 Non-stop sasfm Live
19.00 – 20.00 Goed fout show –  Hans van Delft
20.00 – 21.00 Weekly Dance – Annie
21.00 – 23:00 Vraag maar aan Fabian – Fabian Spierings

22.00 – 00.00 Non-stop sasfm live

DONDERDAG:
00.00 – 08.00 Night time non-stop
08.00 – 10.00 Streektaal Radio – Ben Nijkamp
10.00 – 12.00 Ook Goedemorgen – Hans Arissen
12.00 – 20.00 Non-stop sasfm Live
20:00 – 21:00 The Ferry Show
21.00 – 23.00 Vraag maar aan Fabian – Fabian Spierings
23.00 – 00.00 Non-stop sasfm Live

VRIJDAG:
00.00 – 08.00 Night time non-stop
08.00 – 10.00 Wakker worden!
10.00 – 12.00 Ook Goedemorgen – Hans Arissen
12.00 – 19.00 Non-Stop sasfm Live
19.00 – 20.00 Lucjes Dance mix – Lucinda
20.00 – 21.00 Lucjes Dance mix – Lucinda
21:00 – 22:00 The Lynda Law radio show

22.00 – 00.00 Avond Jazz – Mathieu de Brabander

ZATERDAG:
00.00 – 06.00 Night time non stop
06.00 – 12.00 Lekker wakker worden
12.00 – 14.00 Non-stop sasfm live
14.00 – 16.00 Studio 45 – Lex de Groot  
16.00 – 18.00 Zin en Onzin – Willem van Rijn

18.00 – 19.00 Non-stop sasfm live
19.00 – 20.00 Free Country eagle
20.00 – 21.00
HOORSPELEN   

21.00 – 23.00 DeGroot-FM – Peter de Groot
23.00 – 00.00 Avond Jazz – Mathieu de Brabander

ZONDAG:
00.00 – 06.00 Night time
06.00 – 14.00 Non-stop sasfm live
14.00 – 16.00 Promotie TOP 30 – Brainmaster ( Hans Breen )
16.00 – 18.00 De Connectie – De Ruiter
19.00 – 20.00 Helden van de Pop muziek – Rob van Daele
20.00 – 22.00 Indo rock muziek – Annie Millenaar
22.00 – 00.00 Avond Jazz – Mathieu de Brabander

 

error: Copyright - © SASFM 2015 - 2018

Door de site te blijven gebruiken, gaat u akkoord met het gebruik van cookies. meer informatie

SAS FM maakt gebruik van cookies om uw ervaring te optimaliseren.

Sluiten